Producenci
Niezbędne wyposażenie jeźdźca i wierzchowca

Sport jakim jest jeździectwo wbrew pozorom wiąże się z dużym nakładem finansowym. Nie warto się jednak zrażać, ponieważ zainwestowane pieniądze w tym przypadku bardzo często mogą uratować życie. W tej dyscyplinie wierzchowiec jest partnerem, dlatego również i on powinien zostać wyposażony w odpowiedni sprzęt pozwalający na wspólną jazdę.

czytaj całość »
Świat sportu jeździeckiego – Cavaliada

W życiu każdego jeźdźca przychodzi taki moment, w którym podejmuje on decyzję o dalszym rozwoju skutkującym czynnym braniem udziału w różnych zawodach. Po latach codziennego treningu, zakupie własnego konia oraz korzystania z usług najlepszych trenerów chęć dalszego rozwoju i sprawdzenia swoich umiejętności jest wręcz nieunikniona. Jazda konna jest sportem, który daje pełen wachlarz możliwości.

czytaj całość »
Gdzie kupić niezbędne akcesoria dla jeźdźca?

Jazda konna cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób o różnym przedziale wiekowym. Nic nie staje na przeszkodzie, aby z uroków tego pięknego sportu korzystały najmłodsze dzieci, młodzież lub osoby starsze. Dużą zaletą jest to, że swoją przygodę w siodle można zacząć praktycznie w każdym momencie życia.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl