Producenci
Świat sportu jeździeckiego – Cavaliada

W życiu każdego jeźdźca przychodzi taki moment, w którym podejmuje on decyzję o dalszym rozwoju skutkującym czynnym braniem udziału w różnych zawodach. Po latach codziennego treningu, zakupie własnego konia oraz korzystania z usług najlepszych trenerów chęć dalszego rozwoju i sprawdzenia swoich umiejętności jest wręcz nieunikniona. Jazda konna jest sportem, który daje pełen wachlarz możliwości. Pierwszym krokiem po postanowieniu o dalszym, bardziej profesjonalnym traktowaniu jazdy jest podjęcie decyzji. w jakiej dyscyplinie chce się dalej rozwijać. Do wyboru są między innymi skoki przez przeszkody, ujeżdżenie, powożenie, a także cross.

Profesjonalny sprzęt i udział w międzynarodowych zawodach

siodło wszechstronneDecyzja o braniu udział w zawodach wiąże się również z zainwestowaniem w odpowiedni sprzęt zarówno dla jeźdźca, jak i posiadanego wierzchowca. Odpowiednio dobrane siodło wszechstronne może zapewnić nie tylko komfort, ale również prawidłowe bezpieczeństwo. Jest ono idealnym wyborem dla osób, które nie tylko skaczą przez przeszkody i trenują na specjalnym placu, ale również od czasu do czasu wybierają się na relaksująca jazdę w terenie. Z uwagi na to, najlepiej jest wybierać najbardziej polecane marki, które cieszą się doskonałą opinią wśród profesjonalnych zawodników. Przykładem jest polski producent Daw Mag – siodło od tej firmy charakteryzuję się tym, że wykonane jest z najlepszych dostępnych na rynku skór. Dodatkowo istnieje możliwość dopasowania indywidualnie produktu do potrzeb każdego jeźdźca. Kształt siodła marki Daw Mag pozwala utrzymywać prawidłową postawę, ale także zapewnia większą swobodę i kontrolę podczas jazdy.

daw mag siodłoMarzeniem praktycznie każdej osoby, która postanowiła się rozwijać i startować w zawodach jest możliwość wzięcia udziału w międzynarodowych zawodach jeździeckich. Jest to nie tylko potwierdzenie nabytych przez lata umiejętności, ale również dowód, że nabyta wiedza jest w odpowiedni sposób wykorzystywana. Jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie jeździeckim jest Cavaliada, która odbywa się w Poznaniu, Lublinie, Krakowie oraz Warszawie. Czego dotyczy ten ważny dla wszystkich miłośników jazdy konnej termin? Jest to specjalny cykl zawodów, na który zjeżdżają się zawodnicy z wielu krajów, aby wziąć udział w zmaganiach i sprawdzić siebie oraz swojego wierzchowca w wybranej dyscyplinie. Program składa się z aż czterech konkurencji, którymi są skoki przez przeszkody, ujeżdżenie, powożenie oraz WKKW.

Wzięcie udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń świata jeździeckiego jest celem praktycznie każdego ambitnego jeźdźca. Samo pojawienie się na międzynarodowych zawodach jest nagrodąza włożenie masy pracy w doskonalenie swoich umiejętności, a także odpowiednie wyszkolenie wierzchowca. Na etapie profesjonalnego uprawiania tego sportu warto wyposażyć się w sprzęt najwyższej jakości. Zarówno strój jeździecki, jak i osprzęt konia pochodzący od renomowanych producentów zapewnić może większy komfort podczas treningów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl